RTT035602DTP
MFR.Part #
RTT035602DTP
JLCPCB Part #
C312264
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS