RTT25R047JTE
MFR.Part #
RTT25R047JTE
JLCPCB Part #
C159170
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 47mΩ Thick Film Resistor ±5% ±900ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS