RTT051R0JTP
MFR.Part #
RTT051R0JTP
JLCPCB Part #
C104066
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS