RTT25R047FTE
MFR.Part #
RTT25R047FTE
JLCPCB Part #
C333700
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 47mΩ Thick Film Resistor ±1% ±900ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS