RTT20471JTE
MFR.Part #
RTT20471JTE
JLCPCB Part #
C333406
Description
-55℃~+155℃ 200V 470Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS