RTT254750FTE
MFR.Part #
RTT254750FTE
JLCPCB Part #
C333629
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 475Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS