RTT20120JTE
MFR.Part #
RTT20120JTE
JLCPCB Part #
C303749
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS