RTT253R30FTE
MFR.Part #
RTT253R30FTE
JLCPCB Part #
C105116
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS