RTT12684JTP
MFR.Part #
RTT12684JTP
JLCPCB Part #
C159324
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS