RTT25391JTE
MFR.Part #
RTT25391JTE
JLCPCB Part #
C333603
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS