RTT253321FTE
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT253321FTE
JLCPCB Part #
C333595
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS