RTT254R7JTE
MFR.Part #
RTT254R7JTE
JLCPCB Part #
C105125
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS