RTT251R10FTE
MFR.Part #
RTT251R10FTE
JLCPCB Part #
C333546
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS