RTT25433JTE
MFR.Part #
RTT25433JTE
JLCPCB Part #
C333619
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS