RTT20821JTE
MFR.Part #
RTT20821JTE
JLCPCB Part #
C105058
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS