RTT254991FTE
MFR.Part #
RTT254991FTE
JLCPCB Part #
C333633
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS