RTT207503FTE
MFR.Part #
RTT207503FTE
JLCPCB Part #
C458535
Description
-55℃~+155℃ 200V 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS