LR2725-24R0015F1
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LR2725-24R0015F1
JLCPCB Part #
C7422101
Package
2725
Description
-55℃~+170℃ 1.5mΩ 4W ±1% ±50ppm/℃ 2725 Chip Resistor - Surface Mount ROHS