RTT207500FTE
MFR.Part #
RTT207500FTE
JLCPCB Part #
C458652
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS