RAT0249R9FTH
MFR.Part #
RAT0249R9FTH
JLCPCB Part #
C5139593
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS