RTT206800FTE
MFR.Part #
RTT206800FTE
JLCPCB Part #
C333442
Description
-55℃~+155℃ 200V 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS