RTT20334JTE
MFR.Part #
RTT20334JTE
JLCPCB Part #
C303751
Description
-55℃~+155℃ 200V 330kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS