RTT20303JTE
MFR.Part #
RTT20303JTE
JLCPCB Part #
C333361
Description
-55℃~+155℃ 200V 30kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS