RTT203301FTE
MFR.Part #
RTT203301FTE
JLCPCB Part #
C333366
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS