RTT20R180FTE
MFR.Part #
RTT20R180FTE
JLCPCB Part #
C159271
Description
-55℃~+155℃ 180mΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS