RTT202700FTE
MFR.Part #
RTT202700FTE
JLCPCB Part #
C458664
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS