RTT2024R0FTE
MFR.Part #
RTT2024R0FTE
JLCPCB Part #
C333348
Description
-55℃~+155℃ 200V 24Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS