RTT20361JTE
MFR.Part #
RTT20361JTE
JLCPCB Part #
C333382
Description
-55℃~+155℃ 200V 360Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS