RTT201R0JTE
MFR.Part #
RTT201R0JTE
JLCPCB Part #
C305072
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS