RTT25122JTE
MFR.Part #
RTT25122JTE
JLCPCB Part #
C105074
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS