RTT201621FTE
MFR.Part #
RTT201621FTE
JLCPCB Part #
C333311
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS