RTT0212R0FTH
MFR.Part #
RTT0212R0FTH
JLCPCB Part #
C159132
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS