RTT2012R0FTE
MFR.Part #
RTT2012R0FTE
JLCPCB Part #
C333292
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS