RTT201071FTE
MFR.Part #
RTT201071FTE
JLCPCB Part #
C333280
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS