RTT029104FTH
MFR.Part #
RTT029104FTH
JLCPCB Part #
C158966
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS