RTT201001FTE
MFR.Part #
RTT201001FTE
JLCPCB Part #
C333275
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS