RTT183R0JTE
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT183R0JTE
JLCPCB Part #
C2991255
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 200V 3Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS