RTT021202FTH
MFR.Part #
RTT021202FTH
JLCPCB Part #
C102781
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS