RTT12R110FTP
MFR.Part #
RTT12R110FTP
JLCPCB Part #
C159300
Description
-55℃~+155℃ 110mΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS