RTT128200FTP
MFR.Part #
RTT128200FTP
JLCPCB Part #
C333231
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS