RTT124020FTP
MFR.Part #
RTT124020FTP
JLCPCB Part #
C962148
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS