RTT204R75FTE
MFR.Part #
RTT204R75FTE
JLCPCB Part #
C333417
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.75Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS