RTT123010FTP
MFR.Part #
RTT123010FTP
JLCPCB Part #
C333169
Description
-55℃~+155℃ 200V 301Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS