RTT122323FTP
MFR.Part #
RTT122323FTP
JLCPCB Part #
C333154
Description
-55℃~+155℃ 200V 232kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS