RTT12224JTP
MFR.Part #
RTT12224JTP
JLCPCB Part #
C104991
Description
-55℃~+155℃ 200V 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS