RTT066493FTP
MFR.Part #
RTT066493FTP
JLCPCB Part #
C159492
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS