RTX0347R0BDTP
MFR.Part #
RTX0347R0BDTP
JLCPCB Part #
C5141165
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS