RTT066491FTP
MFR.Part #
RTT066491FTP
JLCPCB Part #
C246554
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS