RTT0641R2FTP
MFR.Part #
RTT0641R2FTP
JLCPCB Part #
C246604
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS