RTT255491FTE
MFR.Part #
RTT255491FTE
JLCPCB Part #
C333641
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS